Zasady działania sklepu


Sprzedaż we wspólnym sklepie

Serwis jest dla firm, które przyjmują do demontażu przeznaczone z różnych powodów na złom samochody.

Z takich samochodów często można odzyskać w pełni funkcjonalne i wartośiowe części lub cale podzespoły do samochodów. Częsci takie lub całe podzespoły, najczęściej sprzedaje się na specjalne zamówienie.

Pozostałe po takim demontażu części samochodowe można sprzedawać w naszym , wspólnym slepie, dokładając część do sklepu, formularz dodawania części do sklepu jest tutaj.

Wprowadzając do sklepu oferowany produkt należy mieć na uwadze że prawo internetowe gwarantuje nabywcy możiwości zwrotu w ciągu 14 dni, nabytej drogą internetową części, bez podania przyczyny, w związku z tym im bardziej precyzyjny będzie opis oferowanej części tym mniej będzie zwrotów.

Serwis jest również dla tych, którzy poszukują, używanej bo tańsza, ale jeszcze w pełni wartościowej części do swojego samochodu. W tym celu naljepiej skorzystać z naszej wyszukiwarki, wpisując słowa bardzo precyzyjnie opisujące poszukiwaną część.

Zasady dzialania sklepu

Zasady działania sklepu są bardzo proste.

1. Firma zajmująca się demontażem , złomowaniem samochodów oferuje w sklepie pozyskaną drogą demontażu część, formularz dokładania produktów jest tutaj – po zalogowaniu.

2. Po otrzymaniu zamówienia i zapłaty za oferowaną w sklepie część firma wysyła część na wskazany w zamówieniu adres.