Zasady działania sklepu


Sprzedaż we wspólnym sklepie

Serwis jest dla firm typu AUTO-ZŁOM, które, podejmą się pozyskać na zamówienie, metodą demontażu, poszukiwaną i zamówioną przez innego użytkownika serwisu, część do samochodu.

Pozyskaną w taki sposób część najlepiej jest sprzedać w sklepie internetowym. Korzyści dla sprzedawcy są nastęujące:

  1.  Prawo internetowe mówi że produkt na zamówienie nie podlega zwrotowi,
    USTAWA z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta
     

  2. Każdy produkt dodany do sklepu może mieć status ” na zamówienie “ co będzie bardzo istotne podczas załatwiania reklamacji lub zwrotu produktu.
  3. Klient, kupujący w sklepie internetowym uiszcza całą opłatę, za zamówioną część a sprzedawca, przed wysłaniem częśći na wskazany przez zamawiającego adres otrzymuje zapłatę za reaizacje zamówienia.  ( 100% sumy wpłaconej przez nabywce minus prowizja operatora – 10 % )
  4. Wszelkie reklamacje dotyczące takiej transakcji oczywiście są możliwe ale całą obsługą tych reklamcji  zajmie się operator serwisu.

Pozostałe po takim demontażu części samochodowe można sprzedawać w naszym , wspólnym sklepie, dokładając inne niż zamówione części do sklepu. Formularz dodawania części do sklepu jest tutaj.

Wprowadzając do sklepu oferowany produkt należy mieć na uwadze że prawo internetowe gwarantuje nabywcy możliwości zwrotu w ciągu 14 dni, nabytej drogą internetową części, bez podania przyczyny, w związku z tym im bardziej precyzyjny będzie opis oferowanej części tym mniej będzie zwrotów.

Zasady dzialania sklepu

Zasady działania sklepu są bardzo proste.

1. Firma zajmująca się demontażem , złomowaniem samochodów oferuje w sklepie pozyskaną drogą demontażu część, formularz dokładania produktów jest tutaj – po zalogowaniu.

2. Po otrzymaniu zamówienia i zapłaty za oferowaną w sklepie część firma wysyła część na wskazany w zamówieniu adres.